Košík

Seznam produktů značky Wurzener

Aktivní filtry

Wurzener žlutý loupaný hrášek celý 500g

93,00 Kč
Dostupnost: 50 Na skladě
Namočit předem? Není nezbytné! S WURZENER Žlutý hrách bez skořápky Vždy používejte extrémně krátkou dobu vaření. Jeho sladká, mírná chuť se tvoří skvěle padnoucí základ na vydatná dušená masa s klobásou: Náš žlutý hrášek WURZENER jsou křupavé a jejich vůně dělá každý jeden Puree nezaměnitelné! Spolu s Hřebíček, tymián, ocet, slanina a pečené ovoce najdete zcela nečekaně Vstupte do světa chutí!

Wurzen čočka 500g

93,00 Kč
Dostupnost: 50 Na skladě
Naše WURZENER jemná čočka pochází z Kanady: velká talířová čočka, kteří jsou středně velcí a již přes ni chutný vzhled rovná se příjemný vyčnívat. Velmi praktická výhoda mít také tyto čočky: nemusíte být namočený po velmi dlouhou dobu. Vůně našich čoček je pevně usazena v Kůra. A i když se jejich barva mění – po sklizni jsou zelené, později hnědá – naše jemné čočky ji udrží Vůně vždy s vámi!

Wurzen kroupy střední 500g

93,00 Kč
Dostupnost: 50 Na skladě
Z ječmene se získává perlový ječmen loupání, leštění a broušení zrna ječmene. WURZEN kroupy vyrobené z ječmene jsou k tomu ideální Příprava slaných příloh nebo jako klasický doplněk do polévek a dušená jídla. Vlastnosti "střední" a „jemné“ rozlišují velikost Kroupy. Oba mají stejný Nutriční hodnota. Kroupy z ječmene Nenachází se však pouze ve slaných pokrmech Plošná aplikace, ale i vůle pro zušlechťování sladkých pokrmů použitý.

Wurzener bílé fazole 500g

93,00 Kč
Dostupnost: 50 Na skladě
Nejsou chuťově tak intenzivní jako červené fazole - a to je přesně jejich výhoda! Bílé fazole WURZENER jsou proto mimořádně vhodné do polévek a dušených pokrmů. Chuťově se nedostávají do popředí, takže poskytují základ, na kterém se mohou všechny ostatní chutě rovnoměrně rozvinout. Bílé fazole WURZENER mají bílou až krémovou skořápku a vaří se měkké a moučnaté.

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek